Prodejna se nachází v Praze na Lehovci a nabízí široký sortiment zboží pro železniční modeláře všech měřítek. Prodejna je dostupná lehce automobilem i městskou dopravou.
Koukněte: Prodejna modelové železnice Modelloko - mapa .

Specializujeme se na sortiment modelové železnice, ale najdete u nás i modely automobilů.  V čem se odlišujeme od ostatních modelářských obchodů (hlavně těch internetových), je šíře a objem zboží, které máme přímo na prodejně. U nás si vše můžete prohlédnout in-natura a vyzkoušet. Stačí se podívat na obrázky z obchodu, a jistě si sami uděláte představu.

Protože Vám ale nemůžeme zprostředkovat detailní on-line pohled na celý náš aktuální sortiment, doporučujeme abyste se k nám přijeli podívat. Pokud jste železniční modelář, jistě objevíte něco, co Vás zaujme.

Pravidelně jezdíme a navštěvujeme modelářské veletrhy a výstavy, takže máme přehled o novinkách a jsme schopni Vám zjistit dostupnost Vámi požadovaných modelů. U nás si můžete prohlédnout katalogy známých modelářských firem a vybrané zboží si můžete objednat.

Kromě železničních modelů známých světových výrobců nabízíme modely malosériové a ručně vyráběné našimi modeláři. Je to leckdy jediný způsob jak získat model české lokomotivy, vozu, auta nebo doplňku. A protože víme, že čeští modeláři mají rádi české modely, snažíme se tyto modely nabízet, byť se jedná jen o malé série, které se leckdy ani neopakují.

Velkou část objemu zboží na naší prodejně jsou bazarové modely a doplňky. Ne všichni si můžou dovolit koupit novou lokomotivu nebo naopak jsou takové modely, které už se nevyrábějí.
Chcete koupit dětem vláčky a bojíte se, že je poškodí? Zkuste se podívat k nám a vybrat si něco levnějšího.

V naší prodejně naleznete také vše, co budete potřebovat pro stavbu Vašeho kolejiště. Od plánků, literatury, kolejiva různých značek, přes stavebnice nádraží, zastávek, výtopen, civilních staveb až po materiály pro věrné napodobení přírody, jako jsou fóliáže, traviny, keře a stromy.

Další nedílnou součástí modelového kolejiště jsou doplňky jako závory, návěstidla, trolejové vedení a osvětlení. Zvláštností naší modelářské prodejny je, že jsme výhradním prodejcem jedinečného sortimentu lamp poptávaného českého výrobce Dominik.

Literatura, knížky a časopisy o železničním modelářství a velké železnici  jsou u nás také k dostání.

A protože jsme nadšenci železnice malé i velké, na našem WEBu jsem pro Vás připravili rubriku Modelová železnice a Železniční reportáže kde budeme postupně zveřejňovat fotoreportáže našich kolegů modelářů, kteří náš obchod pravidelně navštěvují a projevili ochotu podělit se s Vámi o zajímavosti z oblasti železnice a modelářství. Také se budeme snažit upozornit na připravované výstavy a akce.
Pokud i Vy máte nějaké vlastní fotografie o kterých si myslíte, že by mohly zajímat naše čtenáře, napište nám, rádi je zveřejníme.

A na závěr snad jen takovou samozřejmost, potřebujete-li poradit nebo si s něčím nevíte rady, přijďte a zeptejte se. Rádi poradíme a co nevíme, to  zjistíme!

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu